МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

У Рівненському НДЕКЦ МВС України вже стало доброю традицією проводити пізнавальні екскурсії для школярів місцевих учбових закладів. Під час таких візитів дітей не лише знайомлять з професією експерта, але й проводять профілактичні бесіди, докладають максимум зусиль, аби вберегти дітей від необдуманих кроків у майбутньому.
Днями до Красносільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гощанської районної ради Гощанського району Рівненської областізавітали експерти Рівненського НДЕКЦ МВС України.
Розпочалася екскурсія зі знайомства з пересувною криміналістичною лабораторією.Експерти розповіли дітям про те, як лабораторія у складі експертів-криміналістів оперативно виїжджає на місця вчинення правопорушень і злочинів. Учні з цікавістю роздивилися автівку та її обладнання.

Зустріч з експертами продовжилися у актовій залі школи.
На маленьких гостей там чекали представники різних підрозділів Центру з пізнавальною інформацією та профілактичними бесідами.


Зокрема, захопливою частиною екскурсії для хлопців та дівчат стала демонстрація спецзасобів, зброї та валізи експерта-криміналіста. Експерти відповіли на безліч питань, які ставили зацікавлені гості. Школярам дозволили приміряти бронежилети, каски, потримати у руках зброю.


Експерти продемонстрували дітям зразки вогнепальної зброї, боєприпасів, попередив учнів школи щодо кримінальної відповідальності за незаконне зберігання, носіння зброї, а також про невтішні наслідки невмілого поводження зі зброєю.


Експерт-вибухотехнік розповів учням, як треба вести себе, що робити у випадку повідомлень про загрозу вибуху, замінування території або приміщень навчальних закладів,а також проінформував дітей про відповідальність за неправдиві повідомлення про загрозу вибуху, роз’яснив, які загрози несуть потенційно небезпечні вибухові предмети, на що треба звертати увагу, як себе поводити та куди звертатися у разі виявлення небезпечної знахідки.
Школярам була надана можливість, відчути себе справжніми експертами: виявляти за допомогою спеціальних порошків сліди рук та сліди рукавичок, сліди взуття, проводити їх фіксацію та вилучення.
По закінченню проведеної роботи, кожна дитина, що бажали взяти участь, як бонус, отримували на згадку свій відбиток.
Окрім виявлення слідів рук та рукавичок, майже кожен хлопчик чи дівчинка, намагалися виявити та зафіксувати сліди взуття та вивчити будову дверного замка.


Цей процес так захопив учнів, що більшість з них виявили бажання в майбутньому стати експертами.
Школярі подякували експертам за гостинність і цікаву інформацію.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України