МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Щороку навесні мешканці приватних житлових будинків та дачних масивів активно починають наводити лад у домогосподарствах, спалюючи різний непотріб. З настанням потепління розпочинається справжній пекельний бум – спалюється бур’ян, очерет на болотах, сухе листя та трава, а відповідно і набирає обертів суспільна активність та небайдужість щодо таких дій. Багато хто робить це свідомо, думаючи, що спалювання трави корисне.


Дуже часто вогонь виходить     з-під контролю, що призводить до займання житлового господарства. Зупинити вогонь, що набрав сили, буває дуже непросто.


Для прикладу, в одному із сіл Рівненщини відбулося займання господарської споруди, яке в подальшому перекинулося на покрівлю житлового будинку. У результаті огляду місця події фахівцями встановлено, що причиною виникнення пожежі стало порушення вимог пожежної безпеки під спалювання сухих залишків трави на подвір’ї господарства.


Працівники Експертної служби МВС України вкотре закликають громадян відмовитися від практики спалювання сухої трави та інших рослинних залишків, адже такі порушення вимог пожежної безпеки можуть стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.


Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України