МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Основне завдання фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області - запобігти придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) або двигуна, чи з підробленими реєстраційними документами.
З початку року при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку фахівцями Рівненського НДЕКЦ МВС України проведено більше 15000 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують.
Лише протягом березня місяця 2019 року при проведенні досліджень фахівцями виявлені наступні транспортні засоби із зміненими ідентифікаційними позначеннями:
- ВАЗ 2108  зеленого кольору  1988 року випуску;
- RENAULT LAGUNA  синього кольору  1997 року випуску;
- FORD EXPLORER  зеленого кольору  1992 року випуску;
- BMW 320I  червоного кольору  1995 року випуску;
- ВАЗ 2108  білого кольору  1992 року випуску;
- ВАЗ 21093  червоного кольору  1989 року випуску.
Загалом у поточному році встановлено 18 фактів змін ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів поза умов заводу-виробника та 3 факти підроблення реєстраційних документів, що їх супроводжували.
Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС України вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками уважно і розсудливо віднестися до придбання транспортного засобу, особливо на вторинному ринку як України так і зарубіжжя.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України