МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Кафедра автомобілів та автомобільного господарства навчально-наукового механічного інституту Національного університету водного господарства та природокористування здійснює підготовку фахівців за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство», які безпосередньо займаються питаннями спрямованими на вдосконалення експлуатації транспортних машин і технології їх ремонту. В рамках співпраці між Рівненським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України і Національним університетом водного господарства та природокористування 19 березня 2019 року судовими експертами сектору автотехнічних досліджень було проведено науково-практичний семінар з викладачами кафедри та студентами 5 курсу за темою «Автотехнічна експертиза».
Семінар розпочався із висвітлення працівниками Рівненського НДЕКЦ особливостей професії судового експерта, питань та можливостей які вирішує судова інженерно-транспортна експертиза, зокрема експертиза в справах про дорожньо-транспортні пригоди. Завідувач сектору автотехнічних досліджень Пархомчук Михайло Анатолійович на мультимедійній презентації продемонстрував види досліджень, які проводяться працівниками сектору Рівненського НДЕКЦ МВС України за фактом скоєння дорожньо-транспортних пригод і особливості їх проведення.
Слухачі насамперед цікавилися особливостями проведення судових автотехнічних експертиз оскільки в програмі та плані підготовки студентів за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» вивчається дисципліна «Автотехнічна експертиза».
Головний судовий експерт сектору автотехнічних досліджень Сердюк Олег Вікторович, розповів які з несправностей транспортних засобів, що були учасниками дорожньо-транспортних пригод, виникають в процесі експлуатації та впливають на безпеку дорожнього руху. Акцентувалася увага на особливостях будови сучасних транспортних засобів та можливостях виявлення в них несправностей звичайно застосовуваними методами.
В ході семінару, його учасники мали змогу отримати фахові коментарі з практичного досвіду експертів автотехніків та під час дискусій поспілкуватися за напрямком автотехнічних досліджень. Після закінчення семінару учасники подякували судовим експертам  за змістовний та цікавий проведений захід.
Проведення спільних науково-практичних заходів експертами сектору автотехнічних досліджень Рівненського НДЕКЦ МВС України зі студентами і викладачами кафедри «Автомобілів та автомобільного господарства» Національного університету водного господарства та природокористування позитивно вплине на наукову співпрацю та сприятиме подальшому розвитку напрямку «Автотехнічна експертиза».

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України