МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Впродовж 6-7 лютого  2019 року при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку фахівцями Рівненського НДЕКЦ МВС України, які приймають участь в державній реєстрації транспортних засобів у територіальному сервісному центрі 5641 в м. Рівне  Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області,  виявлено 3 факти зміни поза умов заводу-виробника ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів на іноземній реєстрації , так званих «євроблях».
Зокрема під час проведення експертного дослідження автомобіля AUDI A6 фахівці Рівненського НДЕКЦ встановили, що номер його кузова піддавався зміні шляхом перебивання окремих символів кустарним способом.
Номера кузовів автомобілів SEAT IBIZA та MAZDA 6 піддавалися зміні шляхом видалення маркувальної деталі з першопочатковим номером кузова та подальшим вварюванням на її місце незаводським способом деталі з іншим номером.


Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС України вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками уважно і розсудливо віднестися до придбання транспортного засобу на іноземній реєстрації.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України