МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Для когось вираз «психологічний тренінг» звучить незрозуміло, по- таємничому, можливо навіть і викликає острах, як будь-що незнайоме і нове. Проте, організація тренінгів в Рівненському НДЕКЦ МВС стала хорошою традицією, оскільки така робота проводиться систематично, але за різними темами і запитами.


Цього разу, за ініціативою директора НДЕКЦ, психологами ГУНП проведено 8-годинний тренінг для 17 керівників середньої ланки. За структурою, тренінг складався з 6 частин, які охоплюють важливі аспекти управлінської діяльності:
1.    Основи лідерства та визначення особистісної готовності до управлінської діяльності.
2.    Основні аспекти комунікативної компетентності керівника.
3.    Моделі поведінки в конфліктній ситуації.
4.    Постановка цілі та ефективне планування.
5.    Вибір та особливості стилів управління на різних етапах групової динаміки.
6.    Мотиваційна складова в управлінській діяльності керівника.
Учасники тренінгу мали можливість працювати індивідуально, в мінігрупах, колективно. Прийняли участь у групових дискусіях, аналізі комунікативних навиків та важливості зворотного зв’язку, рольових іграх при розгляді конфліктних ситуацій, парній роботі при відпрацюванні стилів управління, груповому напрацюванні способів переконання та мотивації підлеглих, тощо.
Саме тренінгова робота дозволяє не просто ознайомитися, наприклад, з моделлю SMART, матрицею Ейзенхауера, стилями керівництва, етапами групової динаміки тощо, а дозволяє сформувати чітке розуміння щодо можливостей застосування отриманої інформації, напрацювати навики практичного застосування отриманих знань у повсякденному житті.
Напевно всім керівникам важливо розуміти, що 10% працівників завжди будуть гарно працювати, 10% працівників завжди будуть працювати погано, але ефективність службової діяльності 80% працівників залежить саме від мистецтва керівника, і основне його завдання «не примусити підлеглих робити те, що їм не подобається, а переконати, що їм подобається це робити» (Г. Трумен).

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України