МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

17.01.2019 року за ініціативою керівництва Рівненського НДЕКЦ МВС України та СУ ГУНП в Рівненській області  з метою покращення якості взаємодії експертів Рівненського НДЕКЦ МВС України та слідчих підрозділів національної поліції України було організовано та проведено заняття з слідчими СУ ГУНП у сфері розслідування ДТП та досліджень зброї.

В ході проведених занять судовими експертами сектору автотехнічних досліджень розглянуто наступні теми: «Особливості призначення судових інженерно-транспортних експертиз. Проблемні питання, що виникають при проведенні експертиз», «Особливості проведення огляду місця дорожньо-транспортної пригоди», «Особливості призначення комплексної судової фототехнічної та автотехнічної експертизи». В процесі спілкування зі слідчими ГУ НП були обговорені типові недоліки, що виникають при призначенні судових інженерно-транспортних експертиз, при проведенні огляду місця скоєння ДТП, складанні протоколу огляду місця скоєння ДТП і графічному відображенні слідової інформації в схемах до протоколу огляду. Крім того слідчі підрозділи ГУ НП в Рівненській області було проінформовано про можливості проведення експертами Рівненського НДЕКЦ МВС України комплексної судової фототехнічної та автотехнічної експертизи та перелік питань який вирішує даний вид експертизи.

Завідувачем сектору досліджень зброї відділу криміналістичних видів досліджень Печоріним П.М. були доведені типові недоліки при виявленні, вилученні об’єктів балістичного походження під час проведення ОМП та проблемні питання, які виникають при надходженні на проведення судових експертиз зброї. Також зі слідчими області було обговорено окремі аспекти при виявленні та вилученні об’єктів балістичного походження, направленні їх для проведення судових експертиз та інші проблемні питання і шляхи їх вирішення для всебічного неупередженого проведення досудового розслідування.

За результатом проведених занять узгоджено алгоритм співпраці для забезпечення належної реалізації службових завдань. Зазначені заходи у рамках взаємодії слідчих ГУ НП в Рівненській області та судових експертів Рівненського НДЕКЦ МВС України позитивно впливатимуть на якість проведення розслідування та розкриття злочинів.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України