МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

З метою запобігання придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами, ми продовжуємо надавати інформацію про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.

Впродовж 2018 року, при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку проведено більше 31000 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують.

Загалом за  дванадцять місяців   поточного року виявлено 22 факти підроблення реєстраційних документів та 42 факти зміни поза умов заводу-виробника ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів, з яких у грудні:

- Audi A6   2001  року випуску;
- Audi A6  2002 року випуску;
- BMW 525  1999  року випуску.

Також в грудні місяці 2018 року фахівці встановили, що автомобіль Audi A6  2003 року випуску має підроблені реєстраційні документи.

Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС України вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками уважно і розсудливо віднестися до придбання транспортного засобу особливо на вторинному ринку.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України