МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

07.12.2018 року судові експерти Рівненського НДЕКЦ МВС України прийняли участь в VIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Малиновські читання», яка відбулася в Національному університеті «Острозька академія», з ініціативи інституту права ім. І. Малиновського.
У заході взяли участь викладачі, аспіранти, кандидати юридичних наук з різних закладів вищої освіти та здобувачі вищої освіти України та Республіки Білорусь.
В ході проведення пленарного засідання були розглянуті основні проблеми, що стосуються кримінального процесу, місцевого самоврядування та питань академічної доброчесності.
Під час роботи секцій судовими експертами: Кузьміною О.В., Лешкевич Т.С. та Ковальчуком М.С. висвітлено ряд актуальних питань, що стосуються судово-експертної діяльності за напрямком біологічної та товарознавчої експертиз.
А саме було розглянуто питання ідентифікації рідин організму та наголошено на важливість впровадження в експертну практику новітніх методів, що використовуються за кордоном, проаналізовано проблематику визначення оцінки велосипедів іноземного виробництва при проведенні судової товарознавчої експертизи, що є досить актуальною в Україні в нинішній час, у зв’язку із значним збільшенням ввозу бувших у використані велосипедів із закордону, висвітлено особливості визначення ринкової вартості шкіргалантерейних виробів, оскільки вони часто стають предметом фальсифікації, що зв’язано з їх вартістю.
Здобувачі вищої освіти, аспіранти та викладачі університету активно брали участь в обговорені, що свідчить про зацікавленість представленою тематикою. Фахівці центру в свою чергу долучилися до обговорення проблем, що стосуються кримінального процесу.
Проведення таких заходів має позитивне значення оскільки вони дають змогу обмінюватися дослідом практикам та науковцям, всебічно висвітлювати проблеми, що стосуються їхньої діяльності, а також пошук шляхів вирішення цих проблем.
Загалом під час даного заходу було отримано море позитивних вражень.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України