МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Вживання наркотиків серед молоді – це досить актуальна проблема сучасного суспільства.
Наркотики особливо небезпечні тим, що навіть одноразове їх уживання може призвести до наркотичної залежності, особливо у підлітків.

 

 


Як підліток стає наркоманом та чому він вирішує спробувати ту або іншу речовину? Одна з причин - цікавість, бажання випробувати невідомі відчуття, інша - бажання бути прийнятим у певну групу. Нерідко незадоволеність життям, бажання «забутися» приводять підлітків до наркоманії.
Важливе значення являє собою профілактика наркоманії.
Саме тому, співробітники відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Рівненського НДЕКЦ МВС України 14.11.2018 року, учням 9-11 класів навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей» №19 розповіли про шкідливість наркотиків.
Основна мета проведення заходу – донести до дітей та молоді небезпеку вживання наркотичних засобів та медико-соціальні наслідки наркоманії.

 

 
В ході проведення презентації виникали цікаві дискусійні питання до завідувача відділу Кондратюка Ігоря Михайловича від присутньої молоді. Також виявилось, що далеко не всі присутні володіли достовірною інформацією про наркотики,  шкідливість їх вживання та небезпечні наслідки, одним із яких ВІЛ-інфікування.
Надіємося, діти усвідомили те, що у житті є багато інших, цікавих та захоплюючих способів відчути і побачити цікаве та нове.

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України