МВС Укрїни. Експертна служба
МВС Укрїни. Експертна служба

У ПОШУКАХ ІСТИНИ БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ

Герб Рівненської області

Ми продовжуємо інформувати громадян про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській, аби вберегти автовласників від придбання транспортного засобу зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами.
Протягом десяти місяців 2018 року, при здійсненні державної реєстрації (перереєстрації) зняття з обліку проведено більше 25000 досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують.

Загалом за  десять місяців  поточного року виявлено 17 фактів підроблення реєстраційних документів та 37 фактів зміни поза умов заводу-виробника ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів транспортних засобів, з яких у жовтні фахівцями Рівненського НДЕКЦ виявлено два автомобілі Hyundai Lantra, 1994 та 1995 року випуску, в одному з яких номер кузова піддавався змінам шляхом вварювання панелі, в іншому – шляхом перебивання.


Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС України вкотре наголошують громадянам, які хочуть стати автовласниками уважно і розсудливо віднестися до придбання транспортного засобу особливо на вторинному ринку.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України