МВС Укрїни. Експертна служба
МВС Укрїни. Експертна служба

У ПОШУКАХ ІСТИНИ БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ

Герб Рівненської області

В період з 10 по 12 жовтня 2018 року в славетному місті Львові на базі Національного університету «Львівська Політехніка» відбулася Міжнародна наукова конференції «EastWest Chemistry Conference 2018», яка проходила в рамках співпраці кафедри органічної хімії та Турецького хімічного товариства. Основною метою конференції стало об’єднання фахівців у галузі хімії та споріднених наук зі Сходу та Заходу, формування нових наукових контактів та розвиток подальшої співпраці.

Для Рівненського НДЕКЦ МВС України є доброю традицією відвідувати такі наукові заходи. Головним судовим експертом Мотовильським О.В. та старшим судовим експертом Соловйовим В.О. відділу дослідження матеріалів речовин та виробів у співпраці з колегами із кафедри органічної хімії Львівського Національного університету ім. Івана Франка підготовлена стаття на тему: «Синтез похідних бензотіазолу з арилфурановими фрагментами».

Робота була представлена на стендовій сесії та обговорена із фахівцями Українських наукових установ та представниками країн Литви, Польщі, Німеччини, Туреччини, Малайзії і інших країн.
Після закінчення конференції учасникам були вручені сертифікати, які засвідчили про їх міжнародне визнання в рамках таких проектів. Варто зазначити, що сертифікати були затверджені співголовою організаційного комітету з української сторони проф. Вороновим Станіславом Андрійовичем, який у співавторстві з Ластухіним Юрієм Олександровичем створили підручник «Органічна Хімія», який допомагає відкривати ази науки всім студентам наукових установ України де задіяний напрямок органічного синтезу.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України