МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Професія судового експерта є унікальною за своїм змістом, тому що його професійний статус полягає у проведенні із застосуванням своїх спеціальних знань (з практично необмеженого кола питань - науки, техніки, ремесла тощо) науково обґрунтованого дослідження для встановлення фактів, що мають доказове значення під час розслідування та розгляду справ у  судах. Тому не випадково серед основних завдань Експертної служби МВС України є здійснення наукової та науково-технічної діяльність в галузі судової експертизи, адже активна науково-дослідна та науково-методична робота сприяє вирішенню ряду проблемних питань, які виникають у експертів під час проведення судових експертиз.

З цією метою працівники Експертної служби систематично приймають участь в проведенні науково-практичних заходів різних рівнів їх проведення – від обласного до міжнародного.

Лише протягом  поточного року співробітники Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України  були учасниками 36 науково-практичних заходів та стільки ж організували власних заходів.

Теми тез доповідачів розглядалися при проведенні 24 семінарів Міжнародного рівня,серед яких:  Міжнародний науково-практична конференція «Перспективні шляхи розвитку наукової думки»,  XVI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Досягнення та проблеми сучасної науки», Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання економіки, управління та права», Міжнародна інтернет науково-практична конференція «Science and education: trends and prospects» Taunton. United States of America, Міжнародний семінар «Теорія і практика судової експертизи і криміналістики» з нагоди 85-річчя доктора юридичних наук, професора Ніни Іванівни Клименко, Міжнародна науково-практична конференція «Концепція акредитації в сфері судово-експертної діяльності», XI Міжнародна конференція здобувачів вищої освіти і молодих науковців «Наука, освіта, суспільство очима молодих» до 100-річчя Національної академії наук України, ІІІ міжнародна науково-конференція «Підготовка поліцейських в умовах реформування системи МВС України».

Ураховуючи сучасні тенденції розвитку судової експертизи та дискусії під час обговорення доповідей наших працівників та зазначених заходів дають підстави для визнання їх актуальними для їх практичної реалізації.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України