МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

На сучасному етапі розвитку науки криміналістики спеціальні знання судових експертів включають в себе наукові, технічні, криміналістичні і професійні навички, отримані як під час навчання так і набуті в процесі практичної діяльності.

 

Слід зазначити що дані знання, разом із науково-технічними засобами використовуються не лише судовими експертами для встановлення істини під час під виконання експертиз, але й для одержання доказової та орієнтуючої інформації під час пошуку, виявлення, вилучення слідів злочину. Незалежно від відомчої приналежності, необхідність застосовувати спеціальні знання виникає майже у всіх працівників правоохоронних органів, а також і працівників Державної кримінально-виконавчої служби України.

Саме з метою підвищення професійного рівня,  09 липня працівниками Рівненського НДЕКЦ МВС України проведено семінар-тренінг з працівниками державної установи «Городищинська виправна колонія (№96)», який організовано за ініціативи керівництва даної установи. 

Під час заходу розглянуті та обговорені проблемні питання, які виникають у працівників установи виконання покарань при огляді предметів, які заборонено використовувати в зазначеній установі, а також  роз’ясненні основні моменти, які допоможуть їм проводити якісне дактилоскопіювання осіб.

На завершення семінару-тренінгу керівництво Виправної колонії подякувало працівникам Центру за співпрацю та виразило сподівання, що такі зустрічі будуть і надалі.

 

 

 

Рівненський науково-дослідний 
експертно-криміналістичний центр МВС України