МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Що спонукає людину приймати певні рішення, чому хтось досягає успіху, а хтось не може реалізувати свою мету? Що таке щастя? – на прохання керівництва Рівненського НДЕКЦ МВС України шукали відповіді на ці та інші питання в колективі Центру психологи ГУ НП в Рівненській області.

Керуючись цитатою Білла Гейтса: «Насолоджуйтеся тим, ЩО ВИ робите і ви в своєму житті ніколи не будете працювати»,проведено психологічні тренінги з метою формування у працівників мотивації на досягнення успіху. Під час роботи згадували не лише про піраміду потреб А. Маслоу і говорили про мотивацію та стратегії самомотивації, кожен працівник зміг провести аналіз власного життя за допомогою «Колеса життєвого балансу», за допомогою метафоричних асоціативних карт «побудувати» власне дерево ресурсів для досягнення мети. В тренінговій роботі було проведено колективний аналіз факторів мотивації та демотивації в роботі експерта, а також чинників, які змушують працівників колективу відкладати завдання на потім (прокрастинація).

Така форма роботи впливає на кожного, оскільки дозволяє провести самоаналіз та формує готовність вийти за межі власної зони комфорту. Проведення тренінгів впливає на колектив, покращуючи неформальну сферу пілкування, збільшує довіру та гуртує учасників колективу при виконанні спільних завдань, дозволяє підвищити індивідуальну та колективну ефективність.

Бути щасливим зможе кожен, коли усвідомить, що щастя — це не кінцева ціль, це процес... «Кожен хоче жити на вершині гори, але все щастя, весь розвиток відбувається поки ти туди піднімаєшся» (П. Коельо).

 

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України