МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

У травні поточного року комісією ГУНП в Рівненській області    на  промисловому  підприємстві м. Миколаїв Львівської області було знищено шляхом переплавки в метал вилучену, добровільно здану, знайдену,  вогнепальну, газову, холодну зброю.

Дана зброя була речовим доказом у розслідуванні кримінальних проваджень та добровільно здана законослухняними громадянами області.

Значна частка зброї була здана в ході проведення місячника добровільної здачі зброї та проведення операції «Зброя - вибухівка». 

До складу цієї комісії входять також судові експерти сектору дослідження зброї Рівненського НДЕКЦ МВС України, які приймали активну участь у прийманні та знищенні такої зброї, попередньо дослідивши її. Судовими експертами проводилась фіксування процесу переплавки зброї доки при температурі 1500 градусів доки та не перетворилась на суцільну металеву розжарену лаву.

Загалом  було знищено 725 одиниць зброї що становить близько 418 кг, до даної маси входили мисливські одноствольні, двоствольні рушниці, газові пістолети та револьвери, спеціальні пристрої для відстрілу патронів споряджених гумовими кулями, саморобна зброя, зброя виготовлена шляхом переробки пристроїв які не були вогнепальною зброєю, пневматичні пістолети та гвинтівки, ножі, багнети, кастети.

За результатами знищення зброї складено відповідні комісійні акти.

Правоохоронці нагадують, що за незаконне носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу законом передбачена кримінальна відповідальність за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України