МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

07 червня в ГУНП Рівненської області було проведено семінар - нараду в якій взяли участь фахівці Рівненського НДЕКЦ МВС України, слідчі та інспектора-криміналісти ГУНП області.

Виступаючи перед учасниками семінар-наради, заступник директора Рівненського НДЕКЦ МВС України Вішняков В.В., зупинився на питаннях дотримання основних вимог чинного законодавства при призначенні судових експертиз.

В ході наради обговорено основні недоліки які виникають під час вилучення та упакування вогнепальної зброї, виявлення та вилучення на ній об'єктів біологічного походження, основ судової фотографії та проблемні питання які виникають при дослідженні об’єктів, що надаються на фотозображеннях, недоліках які допускаються слідчими під час призначення судових експертиз.

Старшим судовим експертом відділу ДМРВ висвітлено проблемні питання які виникали в попередні роки під час проведення операції «МАК» та можуть виникнути під час цьогорічних аналогічних заходів.

Під час наради також було обговорено питання організації взаємодії слідчих підрозділів ГУНП області та Рівненського НДЕКЦ МВС України з метою покращення спільної роботи.

Проведення подібних семінарів є дуже корисним, адже спілкування всіх зацікавлених сторін сприяє налагодженню дієвої співпраці задля ефективного, якісного та своєчасного розкриття злочинів.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України