МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Міжнародний жіночий день - чудовий привід, щоб привітати зі святом прекрасну половину робочого колективу Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру. Адже жінки, навіть якщо вони навіть і  колеги по роботі, приносять в життя будь-якого чоловіка радість, сміх і відчуття потрібності.
Гендерна рівність — це не про квоти, це реальні ресурси для системи та суспільства, зростання рівня довіри громадськості, розширення прав і можливостей жінок у всіх відомствах. В Україні понад десять тисяч атестованих судових експертів, і жінок серед них, майже вдвічі менше за чоловіків. Є лише дві сфери, де жінки мають безумовне лідерство це економічна та психологічна експертизи. Майже однакова кількість жінок і чоловіків проводять мистецтвознавчу, почеркознавчу й авторознавчу експертизу. Натомість чоловіки різко переважають у таких практиках, як трасологічна, інженерно-технічна, технічна та товарознавча експертизи.
Працюючи разом вже чимало років, ми, чоловіки, перш за все знаємо вас як професіоналів, які нарівні, а в деяких моментах і краще за чоловіків виконують свою кропітку роботу. Гармонійно поєднувати роботу та родину вдається лише жінкам.
Тож шановні жінки! Чоловіки Рівненського НДЕКЦ МВС України вітають Вас зі святом краси і ніжності, з 8 Березня! Бажаємо, щоб всі ваші дні були сонячними, яскравими, а в домівках панували затишок і тепло. Отримуйте від свого життя задоволення і тоді всі навколо вас теж будуть щасливі.