МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Новини

Бажання отримати швидкі та легкі гроші іноді штовхає людей на такі суспільно небезпечні правопорушення як розбої та грабежі. Ті, що вчиняють дані дії, не завжди зважають на моральну та матеріальну шкоду, яку завдають потерпілим, а також повною мірою не усвідомлюють яку відповідальність можуть понести за це.

Відомо, що сприйняття інформації краще відбувається через прослуховування її безпосередньо від лектора з можливістю отримати відповіді на запитання, які виникають.
Тому, 08.08.2019 завідувачем сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Світланою Якобчук на базі Сарненського відділу поліції ГУНП в Рівненській області, проведено виїзне заняття зі слідчими. У зв’язку із швидкими динамічними змінами у суспільстві та законодавстві, процес  підготовки матеріалів для направлення їх у рамках призначення товарознавчих та автотоварознавчих експертиз потребує постійного обговорення та скоординованості роботи між слідчими та експертними підрозділами.

Придбання іноземної валюти з неперевірених джерел, завжди дуже ризикова справа. В більшості випадків «фальшиві» гроші будь-якого номіналу шахраї збувають пересічним громадянам, а знайти в подальшому продавця «міняйлу», чи повернути свої гроші назад зазвичай не можливо. В умовах технічного прогресу, підробити, а тим більше імітувати, можливо майже будь-який захисний елемент банкноти. Тому, розрізнити справжню банкноту від підробленої буває не легко, навіть «озброївшись» детектором.

Який би не був зручний та гарний автомобіль, слід не забувати, що він може стати причиною безлічі бід і нещасть, як на дорозі, так і поза нею. Раптом якийсь неуважний водій відволічеться від дороги, показань світлофора, і біда наздожене того, хто ні в чому не винен! Як визначити розмір завданих збитків?

З метою запобігання придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами, ми продовжуємо надавати інформацію про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС, основним завданням яких є запобігання придбання транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) або двигуна, чи з підробленими реєстраційними документами.

Сьогодні під час проведення наради з підведення підсумків роботи за І-е півріччя 2019 року директор Рівненського НДЕКЦ МВС України Андрій Семчук урочисто вручив Подяки Міністра А.Б. Авакова. За сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість заохочено завідувача сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Якобчук Світлану Миколаївну та завідувача сектора досліджень зброї Печоріна Павла Миколайовича.

01 липня 2019 року Рівненським НДЕКЦ отримав атестат з розширення сфери акредитації випробувальної лабораторії на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2006 у галузі балістичних досліджень вогнепальної зброї, патронів та вогнепальної зброї, досліджень наркотичних засобів та психотропних речовин від Національного агентства з акредитації України.

11-12 липня в Рівному відбувся психологічний тренінг на тему «Психологія ефективного керівника». Цього разу вивчав можливості психології управління та переймав позитивний досвід Рівненського НДЕКЦ керівний склад ДНДЕКЦ МВС України.

Невипадково сьогодні, у День бухгалтера і аудитора, студенти 1 курсу спеціальності «Обліку і оподаткування» навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування разом із завідувачем кафедри обліку і аудиту, кандидатом економічних наук Позняковською Н. М. з ознайомчою екскурсією завітали до Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Зазвичай, для того щоб покращити роботу експертів, зробити її більш якіснішою та продуктивнішою проводяться семінари-тренінги із працівниками слідчих підрозділів Національної поліції України. Проте, бажано щоб проблема насправді вирішувалася на «первинному» етапі. 09.07.2019 року відбулася зустріч працівників Рівненського НДЕКЦ МВС України з працівниками ДУ «Городищенська виправна колонія №96» у якій  на посиленому режимі відбувають покарання особи за тяжкі злочини. Ця колонія є установою виконання покарань закритого типу високого рівня безпеки.

4 липня – особливий день, адже поєднує у собі два професійних свята День Національної поліції України та День судового експерта. Працівники цих правоохоронних органів вже не один десяток років йдуть пліч-о-пліч у плідній співпраці, забезпечуючи правопорядок і спокій громадян та безпосередньо ведуть боротьбу зі злочинністю.

Листи-подяки за надання дієвої допомоги працівникам поліції у проведенні профілактичних заходів, спрямованих на стабілізацію криміногенної ситуації, протидії злочинності та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки із рук т.в.о. начальника поліції Рівненської області Сергія Волкова отримали судові експерти Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Сьогодні своє професійне свято — День судового експерта — відзначають ті, хто стоїть на варті фактів і справедливості.
У руках судових експертів знаходяться не просто докази, а долі людей. І від того, наскільки точними та об’єктивними вони виявляться в своїй експертизі, може докорінно зміниться розслідування злочину.

Основне завдання фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області - запобігти придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) або двигуна, чи з підробленими реєстраційними документами.