МВС Укрїни. Експертна служба
МВС Укрїни. Експертна служба

У ПОШУКАХ ІСТИНИ БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ

Герб Рівненської області

Новини

17.01.2019 року за ініціативою керівництва Рівненського НДЕКЦ МВС України та СУ ГУНП в Рівненській області  з метою покращення якості взаємодії експертів Рівненського НДЕКЦ МВС України та слідчих підрозділів національної поліції України було організовано та проведено заняття з слідчими СУ ГУНП у сфері розслідування ДТП та досліджень зброї.

З метою запобігання придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами, ми продовжуємо надавати інформацію про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області.

Рівненський науково-дослідний
експертно-криміналістичний центр МВС України

07.12.2018 року судові експерти Рівненського НДЕКЦ МВС України прийняли участь в VIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Малиновські читання», яка відбулася в Національному університеті «Острозька академія», з ініціативи інституту права ім. І. Малиновського.
У заході взяли участь викладачі, аспіранти, кандидати юридичних наук з різних закладів вищої освіти та здобувачі вищої освіти України та Республіки Білорусь.

 Кожен працівник Експертної служби МВС України повинен знати основні вимоги, організаційні та інженерно-технічні заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на робочих місцях. Особливо актуальними стають ці заходи, коли від знань та дій кожного залежить безпека людей та збереження майна.
З метою вивчення Правил пожежної безпеки в Україні, а також набуття працівниками Рівненського НДЕКЦ практичних навичок реагування під час виникнення пожеж та своєчасного їх гасіння, в період з 04 до 07 грудня 2018 року відповідно до розробленої Програми організовано та проведено навчання у два етапи.

Ми продовжуємо інформувати громадян про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області, аби вберегти автовласників від придбання транспортного засобу зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами.

Команда по міні-футболу  колективу Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України заявилась на участь в турнірі  «Стандарт-ліга» , яка проходить під егідою Федерації міні-футболу м. Рівне та Федерації міні-футболу України.

Вживання наркотиків серед молоді – це досить актуальна проблема сучасного суспільства.
Наркотики особливо небезпечні тим, що навіть одноразове їх уживання може призвести до наркотичної залежності, особливо у підлітків.

Відеореєстратори стають невід’ємною частиною автомобіля, крім того існують і інші технічні засоби фіксації дорожньої обстановки. Найпоширенішими з них є відеокамери зовнішнього нагляду. Однак, яка ж реальна користь відеозапису у разі скоєння ДТП, та чи може він використовуватись, як джерело доказу у розгляді суперечливих ситуацій, що виникли на дорозі?

За вагомий внесок у боротьбі із злочинністю, зразкове виконання службових обов’язків та високий професіоналізм нагороджено Грамотою Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» заступника директора Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Гайдука Олега Григоровича.

Ми продовжуємо інформувати громадян про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській, аби вберегти автовласників від придбання транспортного засобу зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами.

Хто такий “спеціаліст” у кримінальному процесі, його права та обов’язки, а також алгоритм дій під час огляду місця події, особливості виявлення, фіксації, вилучення та пакування слідової інформації – ці та інших питання будуть вивчатися з слухачами лекційно-практичного курсу з підвищення кваліфікації молодих працівників Рівненського НДЕКЦ та інспекторів-криміналістів поліції області. Підведенням підсумків навчального процесу стане проведення аналізу результатів кваліфікаційного іспиту і видача їм сертифікатів. Даний курс організований керівництвом Рівненського НДЕКЦ МВС України та ГУ НП в Рівненській області у рамках реалізації заходів по налагодженні тісної співпраці. Про значимість даного заходу та з фаховими порадами до слухачів звернулися директор Рівненського НДЕКЦ МВС України Семчук Андрій Григорович та заступник начальника – начальник СУ  ГУ НП в Рівненській області підполковник поліції Панасюк Олександр Олександрович.

Дуже часто у судовій практиці виникає ситуація коли наявних засобів доказування недостатньо для доведення правоти. І саме в такому випадку виникає потреба у спеціальних знаннях для встановлення фактичних даних, що входять до предмета доказування. За роки економічних і політичних реформ у державі значну увагу приділено створенню ефективного механізму проведення судових експертиз і експертних досліджень.