МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Новини

Обмін досвідом – це завжди цікаво та пізнавально, адже ми ділимось власними напрацюваннями, а у відповідь отримуємо не менше цікавих ідей для втілення у практичній діяльності. Так, у період з 06 по 10 вересня 2021 року з метою обміну практичним досвідом роботи фахівців за напрямком дослідження пожеж, на базі медичного реабілітаційного центру «Кремінці», що розташований серед мальовничих Карпатських гір проведений науково-практичний семінар на тему «Стан та перспектива розвитку пожежно-технічної експертизи», де від Рівненського НДЕКЦ МВС участь у заходах взяв старший судовий експерт відділу вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Антон Кусковець.

Відгукнувшись на запрошення, до ЗОШ І-ІІІ ступенів №22, - для проведення навчально-ознайомчого заходу із учнями 10 та 11 класів, - 08.09.2021 направлено екіпаж виїзної кримлабораторії у складі судових експертів відділу криміналістичних видів досліджень.

Навчальний процес – це завжди невтомна праця, котра потребує практичних знань у деяких доволі складних або ж неординарних питаннях. Наочність один з ключів, який відкриває ці потаємні замки. 7 вересня 2021 року двері Рівненського НДЕКЦ МВС гостинно відкрилися для кращої групи Рівненської академії патрульної поліції, для когось з подивом, для когось із захопленням, а для когось з неприхованою цікавістю.

Усі ми – з дитинства маємо найзаповітніші мрії. Ми докладаємо зусиль аби здійснити їх та почати бажати щось нове. У кожного є своя мрія-вона лише ваша. Як приємно, коли результатом твоєї роботи є здійснення мрії іншої людини і це стає початком нового етапу в її житті.

Аби вберегти автовласників від придбання транспортного засобу зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами ми продовжуємо інформувати громадян про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області, головним завданням яких є не допустити придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) або двигуна, чи з підробленими реєстраційними документами.

Вже стало вдалою практикою експертів Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України долучатись до наукового спільноти країни.
З метою розвитку науки і освіти серед молоді в Україні, завідувачем сектору комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень, четвертий рік поспіль, взято участь у науково-практичних заходах, які організовуються Рівненським державним гуманітарним університетом.

Незабаром на території Рівненської області розпочнеться сезон полювання на пернату дичину. На жаль нерідко під час полювання гинуть і самі мисливці, або його учасники. А коли повідомляють у поліцію, то які вже версії не видумують.

Заради покращення розслідування кримінальних проваджень за ознаками злочинів у сфері порушення вимог законодавства охорони навколишнього середовища обласною прокуратурою запрошені представники Рівненського НДЕКЦ МВС, Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області; Державної екологічної інспекції Поліського округу; Слідчого управління ГУ НП в Рівненській області; Рівненського відділення Львівського Науково-дослідного інституту судових експертиз до проведення міжвідомчого семінару.

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера! Цікаво, що веденням бухгалтерського обліку займалися ще в Стародавньому Єгипті, тоді облік називали таємницею богів, а цифри – сакральним елементом буття.

Працівники Рівненського НДЕКЦ МВС прийняли участь у спільних масштабних тактико-спеціальних навчаннях підрозділів МВС.
Зокрема, у рамках навчань, з залученням криміналістичної лабораторії відпрацьовувався механізм взаємодії в подолання наслідків ДТП з подальшою пожежею та вибухом на території АЗС.

«ДАКТО-2000» протягом тривалого часу існування, неодноразово підтверджено значною кількістю встановлених ідентифікацій, а це у свою чергу розкриті злочини та встановлені паспортні дані невпізнаних трупів.

Ми продовжуємо інформувати громадян про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області, аби вберегти автовласників від придбання транспортного засобу зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами.

Бухгалтерська справа досить рутинне заняття. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії потребує неабиякої уважності та наполегливості. Іноді, особливо в кінці місяця, кварталу, року, у фінансових відділах часто виникає підвищена напруга. Проте, в році існують особливі дні, в які всі ми маємо прекрасну можливість оцінити і висловити вдячність свою нашим невтомним бухгалтерам.

Щороку 4 липня святкування професійного свята Дня Національної поліції України співпадає ще з одним значущим святом - Днем судового експерта.
День Національної поліції — свято тих, хто на перше місце ставить порядок і закон, і готовий прийти на допомогу, отримавши виклик на номер "102". Нові українські поліцейські контролюють громадський порядк і безпеку дорожнього руху, запобігають і розкривають злочини, проводять рейди, борються зі злочинністю і захищають громадян.