МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Новини

  Рівень будівництва в країні вказує на її економічний розвиток та рівень життя населення. Із використанням сучасних технологій та програмного забезпечення збільшуються і можливості у сфері будівельної справи. У зв’язку із зростанням та розширенням будівництва виникають проблемні питання, під час вирішення яких не обійтися без допомоги кваліфікованого фахівця з будівельно-технічних експертиз.

  Судові експерти сектору економічних досліджень Рівненського НДЕКЦ МВС протягом 2021 року, як і з року в рік надавали вичерпну консультацію замовникам експертиз, допомагали сформувати їм запитання та відібрати потрібні документи, які пов’язані з дослідженням документів бухгалтерського, податкового обліку і звітності; документів про економічну діяльність підприємств та документів фінансово-кредитних операцій. Доказом того, є виконання у 2021 році судовими експертами сектору майже сотні економічних експертиз та дослідження близько 300 томів кримінальних проваджень з первинними бухгалтерськими документами та звітністю, а це майже 80 тисяч бухгалтерських документів.

  Минулий рік для сектору товарознавчих та гемологічних досліджень запам’ятався багатьма подіями. Протягом року зроблено чимало кроків та позитивних зрушень в експертній роботі. Тому виокремимо кілька з них та розповімо про наші перемоги.

За інформацією, наданою патрульною поліцією Рівненщини, у 2021 році в області сталося 3398 дорожньо-транспортних пригод, з них 738 ДТП з потерпілими, у яких загинуло 111 осіб та 915 осіб отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

 

Рівненський науково-дослідний

експертно-криміналістичний центр МВС

 

Для кожного з нас одним з відповідальних моментів життя є придбання автомобіля. На сьогоднішній день автомобільні ринки України та зарубіжжя у великому ціновому діапазоні надають безліч пропозицій щодо  марки, моделі, року випуску, комплектації інших технічними характеристик транспортних засобів і як показує практика серед них мають місце  «проблемні» автомобілі, крадені, нелегально ввезені в Україну, з підробленими документами або перебитими номерами вузлів і агрегатів...

 Вітання з прийдешнім Новим роком!

 
 

  Настав час прикрашати ялинку. Новий рік та Різдво без ялинки – це не свято...

  17 грудня 2021 року на запрошення працівників Комунального закладу «Обласне бюро судово-медичної експертизи» Рівненської обласної ради відбулося засідання науково-практичного круглого столу, присвяченого обговоренню проблемних питань, що виникають при проведенні комплексних судово-медичних та інженерно-транспортних експертиз. У науковому заході прийняли участь провідні експерти з  галузі судової медицини та експерти сектору автотехнічних досліджень Рівненського НДЕКЦ МВС.

 
 

  З 07-10 грудня 2021 у Рівненському НДЕКЦ МВС аудиторами Національного агентства з акредитації України проведений плановий нагляд за діяльністю акредитованого органу з інспектування на відповідність вимогам ДСТУ EN ISO/IEC 17020:2019 за сферою інспектувань: судова економічна експертиза та експертні дослідження (дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку та звітності), судова товарознавча експертиза та експертні дослідження (визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів).

  Науково-технічний прогрес, без перебільшення, можна вважати обличчям століття в котрому ми живемо. Сучасні досягнення науки і техніки, які становлять зміст категорії спеціальних знань, активно використовуються в експертній практиці. Так, 10 грудня за ініціативи Рівненського НДЕКЦ МВС на базі Рівненського інституту КУП відбулося засідання науково-практичного круглого столу присвяченого проблематиці використання досягнень сучасної науки й техніки в судовій експертизі.

Судові експерти розповіли як досліджують слідову інформацію, що вилучена на місці скоєння злочину, продемонстрували новітнє обладнання, яким користуються у щоденній роботі при дослідженні об’єктів.