МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Новини

З метою отримання інформації щодо перебігу розшуку зниклих безвісті в умовах збройного конфлікту

та проведення ДНК-ідентифікації надаємо перелік контактних телефонів за якими ви можете дізнатися необхідну інформацію.

Знайдіть необхідний регіон та зателефонуйте за одним із вказаних телефонів.

  Історично так склалося, що в кожному куточку нашої України вишиванка має свою особливість. Адже, для українців мова вишиванки – це письмо, яким вони закарбовували свої мрії, сподівання і побажання.

  Ви часто бачили як діти рвуть папір. Більшість батьків вважають що це добре, адже розвивається моторика дитини. Але що робити, коли випадково цим папірцем був важливий документ, особливо документ, дублікат якого виготовити вже неможливо. 

Відповідно до Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Міністерстві внутрішніх справ України та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 11 квітня 2018 року № 294 та на виконання наказу Експертної служби МВС від 09.02.2022 № 4-ЕС-Н-2022 «Про організацію проведення оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в установах Експертної служби МВС» Рівненським НДЕКЦ МВС (далі – НДЕКЦ) проведено наступну роботу.

  Уявіть Ваш стан, коли посеред ночі дзвонить мобільний телефон і людина стривоженим голосом повідомляє, що ваше авто палає! Уявили? Саме такий дзвінок однієї ночі отримав мешканець Нетішина Сергій. Прибігши на автостоянку, він побачив своє авто охоплене полум’ям. Силами спільних зусиль з рятувальниками, пожежу вдалося погасити. 

  Вже 159 років вогнегасники залишаються одним із найрозповсюджених і надійних первинних засобів пожежогасіння. 7 лютого вважається Днем народження вогнегасника, так як саме в цей день 1863 року в США був запатентований перший вогнегасник, форма та об’єм якого були досить незвичними.

  Рівненський НДЕКЦ МВС після проведеного аудиторами НААУ нагляду за Органом інспектування Рівненського НДЕКЦ МВС отримав атестат про акредитацію від 21.12.2021.

Сектор дактилоскопічних досліджень та група дактилоскопічного обліку.

 

Ми продовжуємо інформувати громадян про роботу фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру Головного сервісного центру МВС в Рівненській області, аби вберегти автовласників від придбання транспортного засобу зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) чи двигуна, а також з підробленими реєстраційними документами.

Ось і минув ще один рік. 

  На початку нового року ми, зазвичай будуємо плани, та ставимо перед собою мету. А ще ми підбиваємо підсумки прожитого та зробленого. Аналізуємо причини невдач, щоб уникнути помилок та небажаних наслідків. Адже підсумки – це фундамент для мотивації в майбутньому.

Сектор дослідження зброї та сектор балістичного обліку

  Відділ досліджень матеріалів речовин і виробів – це не тільки структурна одиниця у центрі, а й перш за все міцний колектив, ланка потужного механізму, який працює, як у науковій діяльності, так і у експертній практиці, бо кожний висновок експерта це не тільки чиясь доля, а й важка праця яка потребує скрупульозного підходу.