МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Новини

В Україні 4 липня відзначають професійне свято - День судового експерта, встановлене указом Президент України від 10 червня 2009 року № 424/2009.

Натхненна праця експертів та керівників підрозділів Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України вкотре високо оцінена керівництвом Міністерства внутрішніх справ України.

«І так зійде!», «Ще поїздить!», «Я ж їзджу повільно!» – нерідко такими фразами власники коментують висновки спеціалістів СТО про необхідність проведення ремонту свого авто. Однак, судові експерти Рівненського НДЕКЦ МВС застерігають їх і роз’яснюють, як можуть несправні системи транспортних засобів впливати на безпеку дорожнього руху?

Постановою Кабінету міністрів України №988 від 20 червня 2000 року утворено Експертну службу Міністерства внутрішніх справ.
  20 років пролетіли як мить і цього року ми відзначаємо ювілей. Мало це чи багато, у кожного свій відлік часу. За цей період Експертна служба зміцніла як в професійному сенсі так і опануванні новітнього обладнання, підвищився науковий рівень експертного забезпечення розкриття та розслідування злочинів.

    Донорство - це великий дружній процес, в якому кожен учасник, ділячись краплями своєї крові, робить невеликий крок для себе, але великий та вагомий крок на вагах життя та смерті кожного, хто опинився в біді. 

У Рівненському державному гуманітарному університеті завідувач сектору комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України прийняв участь у дистанційній формі в XIII Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих науковців «Наука, освіта, суспільство очима молодих» та опублікував доповідь за темою: «Потенціал синтезу віртуалізації та криптографії у забезпеченні кібербезпеки підприємства», метою якого є пошук шляхів підвищення кібербезпеки мережевих ресурсів підприємств. 

Нема світлішого нічого в цілім світі,
Як сонце ясне й чисті небеса.
Нема нічого кращого, як діти,
Бо в них любов, надія і краса.

В Україні День хіміка відзначається в останню неділю травня. Навколо нас постійно відбуваються хімічні реакції горіння, утворення розчинів і сумішей, вся наша життєдіяльність. Хіміки своєю славною працею щороку створюють нові корисні матеріали та удосконалюють наявні.

Серед суспільно-небезпечних явищ, які складають загрозу учасникам судових процесів, становлять правопорушення скоєні із застосуванням вибухових пристроїв та бойових припасів. Незаконне використання зазначених предметів є одним із чинників, які негативно впливають на стан безпеки під час судових засідань.

За запрошенням лабораторії комп’ютерної криміналістики - компанії «ЕПОС» та розробників програмних продуктів для вирішення питань мобільної криміналістики - компанії «MSAB», 22 травня 2020 року працівники сектору комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Рівненського НДЕКЦ МВС прийняли учать у закритому технічному вебінарі з криміналістичних продуктів.

Українська культура – плід талановитого народу, який по життю несе традиції й духовні цінності нашої країни. Однією з таких цінностей є вишиванка.
У третій четвер травня українці традиційно святкують День вишиванки. Долучились до свята і працівники Рівненського НДЕКЦ МВС, які одягнули вишиванки на роботу.

Один визначний діяч зазначив, що практика без теорії сліпа. Не випадково науково-дослідна робота є невід’ємною частиною Експертних підрозділів МВС України, оскільки професія судового експерта являє собою різносторонній розвиток у галузі судової експертизи. Працівники НДЕКЦ досліджують та шукають можливі варіанти розв’язку проблемних питань, що виникають не тільки під час проведення судових експертиз, а й на етапі опанування професії судового експерта.

Рівненський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України, як державна спеціалізована установа судової експертизи акредитований, Національним агентством з акредитації України акредитований за міжнародним стандартом ДСТУ ISO/IEC 17025, який зокрема засвідчує компетентність відповідно до вимог стандарту в сфері комп’ютерно-технічних досліджень інформації на цифрових носіях, визначення характеристик встановленого програмного забезпечення, технічного стану та характеристик комп’ютерів, периферійних пристроїв.

У третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято працівників науки - День науки. Цього року свято припадає на 16 травня.
Наука – найважливіший чинник технічного і соціально-культурного прогресу й перетворення дійсності, всебічного розвитку людських здібностей і можливостей.
Люди науки є сіячами, які вирощують зерна мудрості, інтелекту і добра. Розвиток науки та використання результатів наукової діяльності є запорукою економічного зростання держави та гідного майбутнього нації.