МВС Укрїни. Експертна служба
ВЕРСІЯ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

ДОСТОВІРНИЙ ВИСНОВОК - НАДІЙНЕ ДЖЕРЕЛО ДОКАЗУ!

Герб Рівненської області

Новини

У Рівненському науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі МВС України 17.01.2020 відбулась підсумкова нарада, яка супроводжувалась нагородженням найкращих працівників.

За значний особистий внесок у реалізацію Програми розвитку Рівненського НДЕКЦ, а також за  сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість наказом від 21.12.2019 року оголошено подяку Міністерства внутрішніх справ України головному судовому експерту сектору біологічних досліджень та обліку Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Кузьміній Ользі Валеріїній.

Основне завдання фахівців Рівненського НДЕКЦ МВС України в територіальних сервісних центрах регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області - запобігти придбання громадянами транспортних засобів зі сфальсифікованими номерами кузова (шасі) або двигуна, чи з підробленими реєстраційними документами.

Можливості для результату, який ми очікуємо від справи, зростають рівно в стільки разів, скільки загалом людей щиро мотивовані отримати саме такий результат. Успіх будь якої роботи це співпраця і спільні зусилля.

«Шлях до успіху – в удосконаленні практичних навичок!» - цей вислів як ніколи актуальний для всіх тих, хто опановує професію поліцейського, яка вимагає не лише бездоганного знання теорії, а й відточеного виконання практичних дій у будь-якій ситуації. Саме з цією метою у рамках договору про наукову співпрацю між Рівненським науково-дослідним експертно-криміналістичним центром МВС України та Державною установою «Рівненська академія патрульної поліції» судові експерти провели для майбутніх патрульних поліцейських практичний майстер-клас з набуття навичок вилучення слідової інформації під час оглядів місць подій.

23 грудня 2019 року судові експерти відділу криміналістичних видів досліджень Рівненського НДЕКЦ МВС України продовжили курс лекційних та практичних занять щодо організації роботи на місці події за напрямком судової балістики та судової трасології для працівників патрульної поліції, які проходять першопочаткову підготовку на базі Рівненської академії патрульної поліції.

Всі люди, почувши інформацію про скоєння злочину обурюються, адже особа при вчиненні злочину завдає шкоди. Однак караючи злочинця, суд перш за все проводить виховну дію. Проте не завжди громадяни, після відбуття покарання за скоєний злочин не допускають його в подальшому, що свідчить про відсутність бажаного виправлення.

Нерідко висновок судового експерта є ключовим елементом в процесі доказування. Саме тому, одним із пріоритетних напрямків розвитку Рівненського НДЕКЦ є розширення спектру опанованих видів дослідження, у тому числі цитологічних.

Паспорт громадянина України - це ж не просто документ, що засвідчує особу, але також є невід'ємною складовою при укладенні фінансових угод та нерідко ключем до майна та рахунків.
Нерідко, у разі втрати паспорту громадяни не відразу звертаються до відповідних органів з заявою  сподіваючись, що його повернуть добрі люди. Однак не завжди таке трапляється і як наслідок – зволікання може призвести до сумних обставин.

Рівненський НДЕКЦ МВС у рамках реалізації Програми розвитку з метою максимального задоволення потреб ініціаторів поетапно здійснює заходи щодо опанування нових напрямків дослідження.

Професійна діяльність у галузі судової експертизи вимагає від фахівців, перш за все, сукупності відповідних знань, навичок, вмінь, а також сформованості певних професійно важливих особистісних рис та якостей.

Успішний розвиток Національної поліції України, як нової правоохоронної інституції, безпосередньо пов’язаний із новим баченням системи підготовки поліцейських та розробкою нових стандартів якості підготовки майбутніх кадрів.