МВС Укрїни. Експертна служба
Версія для людей з вадами зору
uken
МВС Укрїни. Експертна служба

У ПОШУКАХ ІСТИНИ БЕЗ ПРАВА НА ПОМИЛКУ

Герб Рівненської області

Статті на сайтах

На цьому наголосив заступник начальника ГУНП в Рівненській області Олександр Панасюк під час вручення свідоцтв про підвищення кваліфікації інспекторам-криміналістам та експертам, які сьогодні 12 листопада успішно склали кваліфікаційний іспит.

Подія сталася сьогодні, восьмого листопада, на території навчального центру Рівненського державного центру зайнятості. Зловмисники викрали гроші, а касира застрелили. Поліцейські у злочині підозрюють жінку і чоловіка.

У Рівному відбувся круглий стіл щодо проблемних питань взаємодії слідчого з експертом у рамках проведення досудового розслідування. В його роботі взяли участь слідчі регіонального управління Служби безпеки України та фахівці науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

11 червня в Регіональному сервісному центрі МВС в Рівненській області відбулася нарада за участю фахівців Експертної служби. Участь в обговоренні проблемних питань, повязаних з проходженням огляду та дослідження транспортних засобів під час реєстрації, взяв очільник Рівненського НДЕКЦ МВС України Андрій Семчук.

Робоча зустріч слідчих та експертів Рівненського НДЕКЦ МВС відбулася сьогодні, сьомого лютого, в ГУНП області. Присутні обговорили пріоритетні напрями співпраці між обома підрозділами та проаналізували роботу з проведення комп’ютерно-технічної експертизи.